Telefonkilifistore adlı Instagram sayfası güvenilir midir?

kuwio

Decapat
Daha fazla  
Meslek
korkuluk
Telefonuma kılıf almak istiyordum bu telefonkilifistore adlı sayfada güzel bir kılıf buldum fiyatı da uygun 45TL Instagram'da 30k takipçisi var siteleri yok sanırım ama gönderilerini 40-50 kişi beğeniyor ve 5-6 yorum var sizce satın alınır mı sipariş oluşturucaktım fakat şöyle bir koşulları varmış; "kargoyu teslim alacak kişinin 18 y aş üstü olması gerekir. Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlandığından dolayı yapıldıktan sonra iade veya iptal edilememektedir. Ürünün sipariş edilip alınmaması durumunda kargo ve ürün masrafları şirketimize zarar olarak geri dönmektedir. Ürün sipariş verilip alınmaz ise firmamız tarafından yasal işlem başlatılacaktır. Onaylıyor musunuz?" diye mesaj attılar. Kargo firması PTT'ymiş acaba PTT eve kadar getiriyor mu yoksa şubeden mi gidip almamız gerekiyor o yüzden mi 18 yaş üstü olması gerekiyor. Ve yasal işlem başlatılacaktır demiş kargo bana ulaşmazsada veya kargoyu teslim etti göstererek böyle bir şey yapabilirler mi yani yasal işlem dedikleri ne olabilir başka sayfadan mı almalıyım bilemedim "sizden gelenler" kısmında da 40-50 adet fotoğraf var sahte mi değil mi bilmiyorum sizce alınır mı?

Bilindik onca yer varken neden böyle yerlerden alışveriş yapmak istiyorsunuz ki? Doğrudan bu satıcı için söylemiyorum ama genelde çoğu fiş fatura kesmezler, kargoda salatalık gönderirler, parayı alıp üstüne engel atarlar vs...

Kurumsal, bilindik ve güvenebileceğiniz mağazalardan alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
gibi...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı