Telefonla bağlandığım İnternete bilgisayarla bağlanınca İnternet kesiliyor

Myshi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonla İnternete girebiliyorum kesintisiz, babamın laptop'undan da ama daha yeni format atıp bütün sürücülerini güncellediğim kendi bilgisayarımdan girince İnternete maksimum bağlı kaldığım süre 5 dk oluyor. Sonrasında internet kesiliyor. Sorun gider'e tıklayınca sorun bazen çözülüyor ama oyunun ortasında internet gidince pek bir anlamı kalmıyor tabi. Neden böyle oluyor?

Arkadaşlar telefonla İnternete girebiliyorum kesintisiz, babamın laptop'undan da ama daha yeni format atıp bütün sürücülerini güncellediğim kendi bilgisayarımdan girince İnternete maksimum bağlı kaldığım süre 5 dk oluyor. Sonrasında internet kesiliyor. Sorun gider'e tıklayınca sorun bazen çözülüyor ama oyunun ortasında internet gidince pek bir anlamı kalmıyor tabi. Neden böyle oluyor?
Sorunun asıl kaynağını söyle. İnternet kesintisi modemde mi oluyor yoksa sadece bilgisayarda mı?

Sorunun asıl kaynağını söyle. İnternet kesintisi modemde mi oluyor yoksa sadece bilgisayarda mı?
Pardon biraz anlaşılamaz yazmışım, bilgisayarda kesiliyor internet.

Sorun gider dediğimde ise :
Erişim noktanız, yönlendiriciniz veya kablo modeminiz ile internet arasındaki bağ kesildi. (Algılandı)
Varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor (düzeltildi) yazıyor.

Pardon biraz anlaşılamaz yazmışım, bilgisayarda kesiliyor internet.

Sorun gider dediğimde ise :
Erişim noktanız, yönlendiriciniz veya kablo modeminiz ile internet arasındaki bağ kesildi. (Algılandı)
Varsayılan ağ geçidi kullanılamıyor (düzeltildi) yazıyor.
Sen bu sürücü güncellemeyi nasıl yaptın? Bu ne yediği belli olmayan programlar değildir umarım. Tekrar kaldırıp kurmayı denedin mi?

Sürücüyü kaldırıp tekrar kur. O tarz programlar kullanma bir daha. Bu tarz sorunlara bunlar yol açıyor.
Sürücüyü güncellemeden önce sürücü güncel değil diye İnternete giremiyordum. Kaldırırsam yine giremem fakat yine de deneyeceğim

Aygıt yöneticisinden Sürücüyü eskisine döndürüp sonrasında güncelle dedim hala ayn sorun var

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı