Telefonların büyük olması kullanım rahatlığı sağlar mı?

Zaten oyuncular için yapılmış bir telefon. Telefonu aldığımdan beri Clash of Clans ve Clash Royale oynuyorum sadece. Yanlış telefon seçimi yapmışım 😕

Ama o kalınlığa rağmen düzgün soğutma sağlayamıyor, iyi mühendislik yapmamışlar. POCO X3'ler diğer modellere göre daha fazla ısınıyorlar.

Benim için kötü. Şu an Samsung Note 9 kullanıyorum ekran büyük olduğu için güç tüketimi fazla oluyor ve 5 günde şarjı bitiyor. Huawei P Smart 2018 modeli ise 1 hafta 3 gün dayanıyordu. Telefonu günde 1 dakika ve ya 2 günde 1 dakika kullanan biri olarak Samsung Note 9'dan nefret ediyorum. Muhtemelen yakında çok kaliteli bir tuşlu telefona geçerim.

Ben de sizin gibi dusunuyorum. S8 ilk ciktiginda bu bildigin simsiyah kutu bu nasil tasarim falan demistim ama gittikce alisiyoruz maalesef. Nerede kaldi o S5, S6 dönemlerindeki inovatiflikler.

Benim için kötü. Şu an Samsung Note 9 kullanıyorum ekran büyük olduğu için güç tüketimi fazla oluyor ve 5 günde şarjı bitiyor. Huawei P Smart 2018 modeli ise 1 hafta 3 gün dayanıyordu. Telefonu günde 1 dakika ve ya 2 günde 1 dakika kullanan biri olarak Samsung Note 9'dan nefret ediyorum. Muhtemelen yakında çok kaliteli bir tuşlu telefona geçerim.

Bir telefonu kullanmasan bile 5 gün gitmiyor. Nasıl becerdin? 2 günde bir mi eline alıyorsun? Ful uçak modunda kalıyor galiba...

Ama o kalınlığa rağmen düzgün soğutma sağlayamıyor, iyi mühendislik yapmamışlar. POCO X3'ler diğer modellere göre daha fazla ısınıyorlar.
Poco f2 soğutma konusunda başarılı ya o konuda şikayetim yok, kalın olması sayesinde şarjı da iyi gidiyor. Mediamarktda 13 pro max incelemiştim daha ağır ve kalın gelmişti bana. Yeni trend böyle demekki.

Poco f2 soğutma konusunda başarılı ya o konuda şikayetim yok, kalın olması sayesinde şarjı da iyi gidiyor. Mediamarktda 13 pro max incelemiştim daha ağır ve kalın gelmişti bana. Yeni trend böyle demekki.

Evde 2 tane F2 Pro var. POCO X3'den daha ağır ve kalın olması lazım ama cidden ısınmıyor. Arkasının cam olmasından kaynaklı hissettirmiyor olsa gerek.

Evde 2 tane F2 Pro var. POCO X3'den daha ağır ve kalın olması lazım ama cidden ısınmıyor. Arkasının cam olmasından kaynaklı hissettirmiyor olsa gerek.
Poco f2 proya 8.9mm poco x3 proya 9.4mm demişler ama kameradan mı hesapladılar acaba x3'ü.

Ekran gövde oranı ve kasa yapısı kullanım açısından daha önemli bir etken. Ekran büyük olsa bile bir süre sonra alışabiliyorsun.

Renk kalitesi, ppı, değerleri çözünürlük gibi diğer etklenlerde üreticinin belirleyeceği şeyler, ekranı güzel telefon arıyorsan bunları da göz önünde bulundurmak şart.

En ideal boyutlar 6 ile 6.5 inc arasıdır bence. Super AMOLED bir ekran ve yüksek çözünürlük ile tadından yenmez, he bir de güçlü bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı