Telefonu attıktan sonra telefon güvenli moda geçti

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Ben attıktan 2 dk sonra kontrol ettim ve ses açma kapama buga girmişti. Sonra düzeldi. Yeniden başlattım, güvenli moda girdi. Sonra tekrardan yeniden başlattım klasörler ayrılmıştı. Oluşturduğumuz oyun klasörleri yoktu. Sonra ben tekrardan oluşturdum klasörleri şu anda bir sorun yok. Bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben attıktan 2 dk sonra kontrol ettim ve ses açma kapama buga girmişti. Sonra düzeldi. Yeniden başlattım, güvenli moda girdi. Sonra tekrardan yeniden başlattım klasörler ayrılmıştı. Oluşturduğumuz oyun klasörleri yoktu. Sonra ben tekrardan oluşturdum klasörleri şu anda bir sorun yok. Bir şey olur mu?

İhtimalleri kısın ve telefonun modelini, ne yaptığınızı, detayları ile tekrar yazın. Yardım edelim.

Sanırım Samsung bir telefon kullanıyorsunuz. Ayarlar > Gelişmiş Özellikler > Game Launcher tuşunu açarsanız aradığınız oyunlar menüsü belirecektir. Güvenli Mod açıldığında kapanmaz diye biliyorum ancak bir bakın derim.

Hemen anlatıyorum detaylıca:
Telefonum Xiaomi resmi 8
Yatağa atarken duvara çarptı.
Hangi tarafı çarptı görmedim.
Oyun klasörü olarak kastettiğim görselde mevcut(klasör kapandı uygulamalar ana ekrana geldi ben düzelttim.)
Veri kaybı olmadı yanlış anlamayın.
Belki ses açma kapama tuşuna gelmiştir bir bug oldu sonra düzeldi.
Şu an sorunsuz çalışıyor sorun olur mu?
@SeANKA
@Troll Face
@Cruslan

Dosya Ekleri

• IMG_20220212_211600.jpg
    IMG_20220212_211600.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 26
Hemen anlatıyorum detaylıca:
Telefonum Xiaomi resmi 8
Yatağa atarken duvara çarptı.
Hangi tarafı çarptı görmedim.
Oyun klasörü olarak kastettiğim görselde mevcut(klasör kapandı uygulamalar ana ekrana geldi ben düzelttim.)
Veri kaybı olmadı yanlış anlamayın.
Belki ses açma kapama tuşuna gelmiştir bir bug oldu sonra düzeldi.
Şu an sorunsuz çalışıyor sorun olur mu?
@SeANKA
@Troll Face
@Cruslan

Güvenli mod mümkün olduğunca cihazın kendisi dışında programların engellenip kendisini daha sade hale getirmesi diye telafuz edebilirim diye düşünüyorum , yanlışım olursa da düzeltirsiniz.

Ama darbenin etkisiyle yapması biraz ilginci me gitti eski Android sürümlerde güvenli moda geçiyor diye aklımda kalmış.
İhtimalleri kısın ve telefonun modelini, ne yaptığınızı, detayları ile tekrar yazın. Yardım edelim.
Yani klasör o yüzden dağılmıştır 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı