Telefonu bilgisayara bağlayarak internet alma

yigitsss

Femtopat
Yeni bilgisayar aldım ama evde Ethernet kablosu bulamadığım için telefonu bilgisayara USB ile bağlayıp internet alacağım. (Max 1 hafta) bu sürede CS:GO, Rocket League falan indiririm. Maksimum telefonun anakartına veya bilgisayara bir zarar verir mi? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

exTypen

Decapat
Bilgisayara zarar vermez de, o kadar mobil veriniz var mı? Eğer varsa sıkıntı yok. Ben de bilgisayarı yeni aldığımda kablo çekme imkanım olmadığı için Wi-Fi adaptörü gelene kadar o şekilde kullandım.

Baş-ül Adam

Hectopat
Yer
Black Mesa
Vermez. Sadece telefonun sürekli şarjda olacağı için belki bataryasına zarar verebilir. USB Tetthering ile yapabilirsiniz.

KS
yigitsss

yigitsss

Femtopat

dogan_orun

Millipat
Yer
İstanbul
Kendim telefonu PC'ye bağladığımda Dead by Daylight oynuyordum modem gelene kadar. Download konusunda yeterli olacağını sanmıyorum. İndirme yapsan bile fazladan GB gidecektir.

exTypen

Decapat
Wi-Fi'yi bağladım hocam mobil veri değil

Wi-Fi bağlandığından emin misiniz? Ben de bağladığım zaman denemiştim. Telefondan mobil veriyi kapatıp Wi-Fi açıkken denediğimde bilgisayarın internet bağlantısı olmuyordu.

KS
yigitsss

yigitsss

Femtopat
Wi-Fi bağlandığından emin misiniz? Ben de bağladığım zaman denemiştim. Telefondan mobil veriyi kapatıp Wi-Fi açıkken denediğimde bilgisayarın internet bağlantısı olmuyordu.
Hattımda şuan ne internet nede kontör var o yüzden ordan gitmesi imkansız şuan USB ile wifiyi kullanıyorum ve 100mbps indirme yapabiliyorum

Yukarı