Telefonu ekran koruyucu ile kullanmak

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Ekran koruyucumun kenarı çatlamış çok ufak daha demin çıkarttım. Rahatça elimi telefonda kaydıramıyorum bunun yüzünden zaten. Benim ekran koruyucum mu ucuz yollu, siz kullanıp rahatça kaydırabiliyor musunuz elinizi koruyucu yokmuşçasına? Kullanmazsam böyle ne olabilir en fazla?

Kaliteli bir ekran koruyucu alabilirsin. Koruyucu olmadığında ekran çizildi mi? Cebimde bir şey olur mu? En ufak kılcal çizikte düşünüp durursun. Ben öyleyim en azından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran koruyucumun kenarı çatlamış çok ufak daha demin çıkarttım. Rahatça elimi telefonda kaydıramıyorum bunun yüzünden zaten. Benim ekran koruyucum mu ucuz yollu, siz kullanıp rahatça kaydırabiliyor musunuz elinizi koruyucu yokmuşçasına? Kullanmazsam böyle ne olabilir en fazla?

10 TL'lik ekran koruyucu ise normal hocam bu tarz şeyler. Kaliteli seramik korumalı bir ekran koruyucu almanızı tavsiye ederim.
Kullanmamak en iyisi fakat çok kolay çiziliyor artık telefon ekranları aldığımdan beri çıkartmadım ben :D

Nano camı çıkarttıktan sonra bile belli bir süre ekranda el kaymıyor. Gayet normal bir durum.

10 TL'lik ekran koruyucu ise normal hocam bu tarz şeyler. Kaliteli seramik korumalı bir ekran koruyucu almanızı tavsiye ederim.
Kullanmamak en iyisi fakat çok kolay çiziliyor artık telefon ekranları aldığımdan beri çıkartmadım ben :D

Hayalet ekran mevzusu falan var acaba hangi ekran koruyucu en iyi akışkanlığı sağlar? Trendyol'dan alayım.

Kaliteli ekran koruyucuların problem yaratacağını sanmıyorum. Telefonumu aldığımdan beri markasini yanlış hatirlamiyorsam TTEC ekran koruyucu kullanıyorum. Eski telefonumda ucuz yollu koruyucular hep sorun yaratıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı