Telefonu ekrana çift tıklamayla uyandırma / kilitleme uygulaması önerisi

İşletim sistemi
Android

BerkayBilgin1

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Babam GM 5 Plus kullanıyor ve güç tuşunu kırmış. Telefon sadece aramalarla açılıyor onun dışında tuş çalışmıyor. Denemediğim uygulama kalmadı hepsi birbirinden beterdi. Sizin kullandığınız ve gerçekten işe yaradığını düşündüğünüz bir uygulama var mı?

Ses açma tuşu ile uyandırmaya yarayan uygulamalar var izinlerini verip pil optimizasyon larini kapat uygulamanın çalışır Volume Power Button - Apps on Google Play ben Aurora Store kullanıyorum ama bu var play Store'da benim kullandığım Play Store'dan kaldırılmış.
Evet öyleleri de var da ses tuşu da sallantıda en garantisi ekran tıklama veya telefonu sallamayla uyandırma ama doğru düzgün çalışan uygulama yok. Telefonun kendi OEM ayarlarında da yok. Endişem şu ki umarım donanımsal olarak desteklememe durumu yoktur.

Evet öyleleri de var da ses tuşu da sallantıda en garantisi ekran tıklama veya telefonu sallamayla uyandırma ama doğru düzgün çalışan uygulama yok. Telefonun kendi OEM ayarlarında da yok. Endişem şu ki umarım donanımsal olarak desteklememe durumu yoktur.
Hocam uygulama fabrika ayarlarına sıfırlama izni falan istiyor başka da uygulama bulamadim...

Yeni konular

Geri
Yukarı