Telefonu Gizli Numaradan Çıkarma

Voilan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar turkcell hattım gizliden birini aradım #31#05xxxx bu şekilde. Ancak şimdi eski haline döndüremiyorum. Ayarlarda göster gizle gibi bir seçenekde bulamadım. Turkcell hesabımdanda baktım orada gizli olarak gözükmüyor. Seçenek kapalı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorununuz herkesi arayıncamı oluyor yoksa o gizliden aradığınız kişide mi sürekli oluyor ? Kişiye atanmış bir numara gizleme olabilir.

Yok. Ben sadece o aramalık gizli olacagını sanıyordum ama o aramadan sonra gizliye geçti tamamen. 3-4 farklı kişiyi aradım. Telefonun menüsündede bulamadım seçenekleri. Ayarı buldum bu ayarda gizli degil gözüküyor. Ama hala gizli numarada.

Tek #35# yazıp aramaya tuşla orada tam hatırlamıyorum ama ... kaldırıldı demesi lazım ben avea lıyım ama genel kod olduğu için degismemesi gerek diye düşünüyorum yardımcı olduysam ne mutlu bana !

Arkadaşlar turkcell hattım gizliden birini aradım #31#05xxxx bu şekilde. Ancak şimdi eski haline döndüremiyorum. Ayarlarda göster gizle gibi bir seçenekde bulamadım. Turkcell hesabımdanda baktım orada gizli olarak gözükmüyor. Seçenek kapalı. Yardımcı olursanız sevinirim.
#31# yaz ara düzelir sadece bunu yap ama

Geri
Yukarı