Telefonu satmadan önce silinen bilgileri getirmeyi engelleme

mazharahmet

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Umarım satmak zorunda kalmazsınız, böyle iyi insanlar görmek gerçekten mutluluk verici. Soruya gelecek olursam ben sıkıntıdan telefon dosyalarını karıştırırken -ki bu dosyalar dosya yöneticisinden değil kök dosyalar sildiğim resimleri gördüm. Bence siz de o dosyaları bulup silebilirsiniz. Eminim hangi klasörde depolandığını bilenler vardır.

1_2_3_Tıp

Picopat
Umarım satmak zorunda kalmazsınız, böyle iyi insanlar görmek gerçekten mutluluk verici. Soruya gelecek olursam ben sıkıntıdan telefon dosyalarını karıştırırken -ki bu dosyalar dosya yöneticisinden değil kök dosyalar sildiğim resimleri gördüm. Bence siz de o dosyaları bulup silebilirsiniz. Eminim hangi klasörde depolandığını bilenler vardır.
Kök dosyaları derken root dizininde bahsediyorsunuz sanırım. Bunu yapabilmesi için de root atması gerekiyor.

KS
H

Hypeer

Decipat
Makaleler
1
Bellekte o verinin yerine başka veri yazılmadığı sürece silinmiyor. Bunu otomatik olarak yapan milyonlarca veri ekleyip silen bir program vardı. Onun adını unuttum aslında.

Yukarı