Telefonu sıfırlamak

• Konuyu başlatan Leka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 403

Leka

Hectopat
Makaleler
2
iPhone telefonumu sıfırlıyorum. Fakat verilerimin gitmesini istemediğim için iTunes üzerinden yedekleme işlemi yaptım. Başka yapmam herhangi bir işlem var mı? WhatsApp'ı da yedekledim. Tekrar ediyorum verilerimin, fotoğraflarımın, uygulamalarımın gitmesini vs. istemiyorum. Temizleyeceğim uygulamaları vs. temizledim.

Son düzenleme:
iPhone telefonumu sıfırlıyorum. Fakat verilerimin gitmesini istemediğim için iTunes üzerinden yedekleme işlemi yaptım. Başka yapmam herhangi bir işlem var mı? WhatsApp'ı da yedekledim. Tekrar ediyorum verilerimin, fotoğraflarımın, uygulamalarımın gitmesini vs. istemiyorum. Temizleyeceğim uygulamaları vs. temizledim.

Uygulamalarınız gidecek, çözümü yok. Fotoğraflarınızı Drive'a veya Google Fotoğraflar'a yedekleyebilirsiniz.

Uygulamalarınız gidecek, çözümü yok. Fotoğraflarınızı Drive'a veya Google Fotoğraflar'a yedekleyebilirsiniz.

Muhtemelen uygulamaları yeniden yüklemen gerekir.
Fotoğrafları, videoları, şifrelerini ve hesaplarını yedeklemeyi unutma.
WhatsApp yedeği de almalısın.
Uygulamaların gitmesinden yana sıkıntım yok.
Diğer dediklerinizi de tekrar kontrol edeceğim, teşekkürler :)

Yedekleme yapıp, format attıktan sonra geri yükleyebilirsin. Ama bu şekilde çöpler de geri gelir derler.

En temizi iCloud’a yedeklemek her şeyi. Sıfırladıktan sonra iCloud giriş yapınca her şey gelir tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı