Telefonu suya düşürdükten sonra gelen yanma kokusu

JRhite

Centipat
Daha fazla  
Telefonumu suya düşürdüm dokunmatiği falan gitti ekran gelip gidiyordu. Bir yarım saat sonra telefondan yanık kokusu gelmeye başladı ve ekran hiç gelmemeye başladı.
Telefonun Power tuşuna basınca ışık geliyor ama ekran gelmiyor. Telefonun nesi yanmış onu merak ettiğimden sormak istedim, ayrıca bana kaç TL'ye patlar bilen varsa söyleyebilir mi sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu suya düşürdüm dokunmatiği falan gitti ekran gelip gidiyordu. Bir yarım saat sonra telefondan yanık kokusu gelmeye başladı ve ekran hiç gelmemeye başladı.
Telefonun Power tuşuna basınca ışık geliyor ama ekran gelmiyor. Telefonun nesi yanmış onu merak ettiğimden sormak istedim, ayrıca bana kaç TL'ye patlar bilen varsa söyleyebilir mi sevinirim?
Eski Samsung telefonumda olmuştu.(uzun hikaye) genelde anakart kabloları yanıyor. 1000 e yaptırırsın. Ama telefon modelini de belirt.

Büyük ihtimalle ekran Flex'in yanmış veya da Flex'in girdiği yerin yanında bulunan dirençler yanmış olabilir. Anakart tamiri çok maliyetlidir eğer yeni bir telefon değilse tamir ettirmemenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı