Telefonuma AVG indirip tarama sonrası Crdownload adlı bir virüs ortaya çıktı

A Final Waltz

Femtopat
Bilgisayarım daha yeni Windows Defender harici bir anti virüs programı kurmadım. (az önce Malwarebytes ile bir tarama yaptım herhangi bir sorun olmadığını yazdı)
Bir tavsiyeniz var mıdır?
(Modem sıfırlamak veya PC formatı dışında, telefonumu fabrika ayarlarına döndürdüm)
Eğer çok gerekli ise atabilirim ama öncelikli olarak virüs tarama programı önerisi çok daha iyi olur.
(Pek fazla pahalı olmayan antivirüs programı öneriniz varsa onu da alabilirim.)
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar için kesinlikle Kaspersky yükleyin.
Android için Kaspersky pek de iyi değil ESET şu anlık en iyi Android antivirüs programı bence.

Telefonumda uzun süredir herhangi bir tarama yapmadığım için ve ortak Wi-Fi kullandığım için insan ister istemez tedirgin oluyor.
Windows güncellemelerini eksiksiz yapıyorsanız telefondan ağ aracılığıyla bir şey bulaşacağını sanmıyorum, ki MBAM ile tarama da yapmışsınız.

Her türlü tehdite karşı AV olarak Kaspersky Security Cloud Free'yi kullanabilirsiniz.

Windows güncellemelerini eksiksiz yapıyorsanız telefondan ağ aracılığıyla bir şey bulaşacağını sanmıyorum, ki MBAM ile tarama da yapmışsınız.

Her türlü tehdite karşı av olarak Kaspersky Security Cloud Free'yi kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim.
Aslında bir açıklama yazmıştım (başlığın yarıda kesilmesinin sebebi ve yaşadığım sorunu özetlemek için gene de teşekkürler) :)
Ben olsam bu başlığa bakmadan önce düşünürdüm ama gene de bana interaktif bir şekilde yanıt verdiniz sağ olun. (tatmin etti cevap )

Yeni konular

Geri
Yukarı