Telefonumda renkler monitörüme göre daha canlı

Vileblood

Decapat
Selamlar, öncelikle şunu eklemeliyim ki bozuk bir dönüştürücü ve oldukça eski bir monitör kullanıyorum 1.366x768 çözünürlüğü var. Ne NVIDIA renk ayarıyla oynadım ne normal monitör ayarıyla ama telefondan bir video açtığımda ve aynı videoyu PC'den açtığımda bariz bir renk farkı görüyorum telefonda bir tık daha canlı ve net gibime geliyor PC'de ise öyle değil. Normal oyun oynarken hiçbir sorunum yok renk konusunda ama telefonda daha farklı olunca ister istemez bir düşündüm, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz panel tipi renk doğruluğunda büyük bir etkene sahiptir. Ayrica eski olduğunu belirtmissiniz.
Böyle bir durum olması normal belki telefonunuz fazla kontrastlı veriyor. Belki de monitörünüz soluk kalıyor. Monitör modeli ve telefon modelinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz panel tipi renk doğruluğunda büyük bir etkene sahiptir. Ayrica eski olduğunu belirtmissiniz.
Böyle bir durum olması normal belki telefonunuz fazla kontrastlı veriyor. Belki de monitörünüz soluk kalıyor. Monitör modeli ve telefon modelinizi paylaşır mısınız?
Samsung galaxy m20 telefonum monitörümse casper model bilmiyorum yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı