Telefonumu bozmam lazım

Ahmet Epli

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar 1 sene önce Nokia X2-00 telefon almıştım. Telefondan sıkıldığım için babamdan yeni bir telefon istedim. Babam bana daha 1 sene oldu sana telefon yok alamam dedi. Allah' ın sevdiği kuluymuşum 2 gün önce okul çıkışı çok şiddetli bir yağmur yağdı. Sırılsıklam geldim eve. Haliyle telefon da sırılsıklam olmuştu. Telefon açılıyor fakat ekran tamamen beyaz. Şimdi babama dedim böyle böyle yağmurda ıslandı ekrana görüntü gelmiyor dedim. Babam da telefonu ver bana bir servise göndereyim yapılmazsa yeni telefon alırız dedi. Şimdi arkadaşlar büyük ihtimal telefon yapılacak çünkü sadece ekranında sorun var. Arama yapıyor, müzik çalıyor vs. Yani sadece ekran bozulmuş. Şimdi benim yeni telefon alma hayalimi kaybetmeden bu telefonu bozmam lazım. Ama bozduğumu ne babam anlayacak ne de telefoncu. ;) Ne yaparsam telefon hakkın rahmetine kavuşur acaba. :D

Not:Telefonun garantisi bitmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapma etme, babanın parasına yazık olur. X2 kötü bir telefon değil ki. Madem istemiyorsun bu telefonu ailenle konuş, ailenden birine veya durumu olmayan birisine ver. En kötü 2. el olarak sat. Emek kolay kazanılmıyor, babanın emeğini çöpe atma.

Ailemde bu telefonu alacak biri yok. Yeni telefonu alacak maddi durumumuz da çok şükür iyi.

- - - Güncellendi - - -

Tavsiyen için sağolasın.

Düzgün açıklasan, yeni oyunları oynamak istiyorum arkadaşlarım oynuyor ben oynayamıyorum; çok güzel telefonlar var canım istiyor bunu yedek yapayım ömrü iyice bitmeden kenarda acil durumlar için tutayım desen?

Telefonu çaldırdığını söyle bu arada satarsın olmadı kaybettim de benim kardeşimde de 2 kere kaybetti yani bize öyle söyledi ama artık almıyoruz.

Sana bir tavsiyem var.
Eline ne geçicek [2-3Gün sonra diyeceksin ben ne aptalmışım]
Yeni bir telefonu nabıcaksın.[Arasın yeter]
Paranı biriktir al [Çok almak istiyorsan]

Bazılarına göre yanlış gelebilir.

Bende telefon için yanıp tutuşuyordum. Amacıma ulaştım ama telefonun yüzüne zor bakıyorum artık :D Sadece bir heves.

Sonra telefonu aldığında herkes elinden alıp bakmak isteyecek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı