Telefonumu izleyen biri mi var?

MrDucky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Graphics 2.10 GHz
8GB RAM
60Hz
Arkadaşlar ben mailimin şifresini değiştim. Değiştirdikten sonra OnePlus A5000 adlı cihaz giriş yapmaya çalıştı diye bir bildirim geldi. (ailemde ya da tanıdığım kimse OnePlus kullanmıyor) ve yeni gelen güncellemeyle Play Store'da başka cihaza indirme yerinde yine o cihaz gözüküyor. Telefonumu izliyor olabilir mi? Nasıl anlarım? Nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar ben mailimin şifresini değiştim. Değiştirdikten sonra OnePlus A5000 adlı cihaz giriş yapmaya çalıştı diye bir bildirim geldi. (ailemde ya da tanıdığım kimse OnePlus kullanmıyor) ve yeni gelen güncellemeyle Play Store'da başka cihaza indirme yerinde yine o cihaz gözüküyor. Telefonumu izliyor olabilir mi? Nasıl anlarım? Nasıl kurtulurum?

Kaspersky yükleyin telefonunuza tam tarama yapın

Bilgisayarınızda BlueStacks gibi uygulamalarla giriş yaptınız mı?

Bluestacksle aynı hesaba tekrar girmeyi dene aynı mesajı tekrar alırsan sorun yoktur. Almazsan Google Hesap Yönetiminden Güvenlik Kontrolündeki Cihazlardan tanımadıklarını çıkarıp şifreni değiştirebilirsin.
Gidip kontrol ettim ve bu cihaz oturum açmış zaten hesapta. Oturumu kapattım ama yapmam gereken başka bir şey var mı acaba?

Hocam özür dilerim küçük bir şaka yapmıştım 1 saat banlandım yazamadım. Eğer bedava oyun key gibi sitelere girdiyseniz gmailiniz gözüküyor diye biliyorum. O tarz oyun sitelerine girdiniz mi?

Şifreni tekrar değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı