Telefonumun ekranı kırıldı telefona ulaşmak istiyorum

baran_basaran

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Köpek maması tadımcısı
Telefonumun ekranı kırıldı ama şifresini kör bir şekilde açabiliyorum. Bilgisayardan telefonu kullanıp verilerime erişmek istiyorum yapabileceğim program önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB kablo ile dosya paylaşımı yapabilmeniz lazım. Direkt arayüze erişmek isterseniz telefonun şarj girişine uygun HDMI dönüştürücü ile arkadaşın dediği gibi televizyondan görüntü alabilirsiniz. Dokunmatikte sıkıntı yok ise verilere erişirsiniz.

USB kablo ile dosya paylaşımı yapabilmeniz lazım. Direkt arayüze erişmek isterseniz telefonun şarj girişine uygun HDMI dönüştürücü ile arkadaşın dediği gibi televizyondan görüntü alabilirsiniz. Dokunmatikte sıkıntı yok ise verilere erişirsiniz.
USB kablodan verilere ulaşmak için izin istiyor olabilir.

Ben de aynı modeli kullanıyorum. HDMI desteğini bilmiyorum fakat USB ile sadece dosya paylaşmak isterseniz şöyle yapın: Telefon kilidi açık iken bilgisayara şarj kablosu ile bağlanın, bilgisayarda Galaxy J7 gibi bir şey yazarsa ve içinde dosya görünmezse telefonun sağ ortasının biraz altında normalde "İzin Ver" yazısı çıkıyor. Oraya basarsanız dosyalara erişirsiniz bilgisayardan.
Untitled.png

Ben de aynı modeli kullanıyorum. HDMI desteğini bilmiyorum fakat USB ile sadece dosya paylaşmak isterseniz şöyle yapın: Telefon kilidi açık iken bilgisayara şarj kablosu ile bağlanın, bilgisayarda Galaxy J7 gibi bir şey yazarsa ve içinde dosya görünmezse telefonun sağ ortasının biraz altında normalde "İzin Ver" yazısı çıkıyor. Oraya basarsanız dosyalara erişirsiniz bilgisayardan.
Eki Görüntüle 629533
Eline emeğine sağlık.

Eki Görüntüle 629533
Şuan erişebiliyorum dosyalara benim derdim wp mesajlarını kurtarmak.
Bilgim yok fakat mhl desteği ile ilgili bir durum vardı.
Samsunglarda destek var ama hiç denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı