Telefonumun ekranı kırıldı telefona ulaşmak istiyorum

Şu an erişebiliyorum dosyalara. Benim derdim WhatsApp mesajlarını kurtarmak.
Databases klasörünü kopyalayın bir yere. Yanlış bilmiyorsam o klasörde mesajların telefona yedeklenen hâlleri var. Ben deneyip kurtaramadım ama siz biraz araştırırsanız yaparsınız sanırım.

Databases klasörünü kopyalayın bir yere. Yanlış bilmiyorsam o klasörde mesajların telefona yedeklenen hâlleri var. Ben deneyip kurtaramadım ama siz biraz araştırırsanız yaparsınız sanırım.
Yedek var ama eski yedek var .

WhatsApp normalde 02:00'da yedekleme yapıyor telefon içine. O ayarı kaldırmadıysanız sorun olmaz herhalde.
Hatırlamıyorum ya telefoncu falan ekran takamazmı harici rica etsek grupta tanıdığı falan olsa hata ayıklama modunu açar uygulamalara bağlarınız.

O kadar iyi niyetli insan kaldı mı bilmiyorum. Belki şansına telefoncuları gezsen uyumlu bir kullanılıp iade alınmış bir ekran vardır. Sanırım J5 2015 gibi modellerin de ekranı aynı soket şeklinde bağlı. Şansınızı deneyin isterseniz. Ama yine de ne olur ne olmas Databases klasörünü kopyalayabilirsiniz.

Ben de aynı modeli kullanıyorum. HDMI desteğini bilmiyorum fakat USB ile sadece dosya paylaşmak isterseniz şöyle yapın: Telefon kilidi açık iken bilgisayara şarj kablosu ile bağlanın, bilgisayarda Galaxy J7 gibi bir şey yazarsa ve içinde dosya görünmezse telefonun sağ ortasının biraz altında normalde "İzin Ver" yazısı çıkıyor. Oraya basarsanız dosyalara erişirsiniz bilgisayardan.
Eki Görüntüle 629533
Resimle harika anlatmışsınız. Ben resimle hiç bir şey anlatamam :D

Geri
Yukarı