Telefonun ekranı kırıldı

Senyör Kesada

Hectopat
Makaleler
2
Anneme fotoğraf çekmesi için telefonu verdim. Tutmadı telefonu düşürdü kırıldı. Üstünde jilet gibi bir şey var koruyucu ekran mı bilmiyorum. Model Huawei Y5 2019. ekran değişimi için aldığımız yere mi götürmeli? Garantisi bitti. Bir de aşağı yukarı ne kadara patlar?

IMG-20220815-WA0002.jpg

Anneme fotoğraf çekmesi için telefonu verdim. Tutmadı telefonu düşürdü kırıldı. Üstünde jilet gibi bir şey var koruyucu ekran mı bilmiyorum. Model Huawei Y5 2019. ekran değişimi için aldığımız yere mi götürmeli? Garantisi bitti. Bir de aşağı yukarı ne kadara patlar?

Eki Görüntüle 1486904
Bende y6 2019 var. Fabrika çıkışlı kırılmaz cam takılı geliyor. Belki Y5'te de öyledir. Bi kontrol eder misiniz? Belki sadece kırılmaz ekran kırılmıştır.

Eki Görüntüle 1486904

Geçmiş olsun hocam internetten ekranını satın alın bir tamirciye götürüp yaptırabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1486904

Benim de ilk telefonum Y6 2019'du düştüğünde kaldırdımda koruyucu cam takılıymıs ama ekranıda kırılmıştı bir tık sert düştü.

Kendi S7 ekran değşimime çıkma olarak 500.çıkma olmadı benim cihaza. Sıfır 650 TL ödedim. En az 1.5 sene önce S7'me. Senin ekran koruyucu camın kırık. Ekran kırık olsa görüntü gelmez. Bende görüntü gelmiyordu. Muhtemelen dokunmatiği çalışıyorsa para ayarlayana kadar idareli kullanmaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı