Telefonunu mahalle telefoncularına verenler dikkat!

İlatem

Centipat
Makaleler
5
İşim gereği bir sürü meslek sahibi insanla muhatap oluyorum, birçok telefoncu ile de oldum hepsinin ortak noktası telefonu karıştırmak, isteyen istediği ile sevişir istediği resmi çeker ama bunu telefonunuzda saklamayın sonra Türk ifşaya düşmeniz kaçınılmaz olur, hayati derecede önemli bilginiz yok ise format atıp verin, bana anlatılanları duyduktan sonra bayağı şaşırdım, kızların telefonundaki özel resimleri kendi telefonuna alan mı dersin, o içerikleri kullanıp tehdit eden mi dersin her türlüsü var.

Hocam yeraltı çarşısına telefon vermenin sonuçlarını 2011'den beri biliyorum.(Nokia 6230i ile başlayıp en son J4 Core kazığıyla sonlandırdım) onun için işin ehli değilse ya kendim yapmaya çalışıyorum (yazılımsal tarafta) donanımsal ise yavaştan telefonu emekli ediyorum.

İşim gereği bir sürü meslek sahibi insanla muhatap oluyorum, birçok telefoncu ile de oldum hepsinin ortak noktası telefonu karıştırmak, isteyen istediği ile sevişir istediği resmi çeker ama bunu telefonunuzda saklamayın sonra Türk ifşaya düşmeniz kaçınılmaz olur, hayati derecede önemli bilginiz yok ise format atıp verin, bana anlatılanları duyduktan sonra bayağı şaşırdım, kızların telefonundaki özel resimleri kendi telefonuna alan mı dersin, o içerikleri kullanıp tehdit eden mi dersin her türlüsü var.

Devir bayağı kötü. Cihazda sorun çıkınca kurumsal teknik servislere veya yetkili servislere başvurmak çok daha mantıklı geliyor bana. En azından onların çoğu cihaz ellerine ulaşınca sıfırlayacaklarının garantisini veriyorlar. Hem bir sorun çıkınca da muhatabın oluyor.

Bence artık telefonları telefoncuya götürme ve bilgisayarları bilgisayarcıya götürme devri eskide kaldı. Artık internette her sorunun çözümünü bulabiliyorsun parça değişecekse fiyatını öğrenebiliyorsun. Güvenilir telefoncuyu bulabiliyorsun.

30 yaş üstü adamlar veya kadınlar genelde bunlara bakmıyor, direkt götürüyor, ki ben sadece bakma olayını söyledim, ekran bozuldu diye götürüp sadece güç tuşuna basıp 500 TL falan alıyorlar.

Geri
Yukarı