Telegram rehberde kayıtlı olmayan kişinin Telegram'a katıldığını söylüyor

racooss

Hectopat
Merhaba. Benim rehberimde hiçbir zaman olmayan ama tanıdığım bir kızın numarasını Telegram bana söyledi. Durduk yere "kız ismi, kız soyadı" Telegram'a katıldı! Bildirimi geldi. Numarası da görünüyor.
Numara rehberimde kayıtlı değil. Hiçbir zaman da kaydettiğimi hatırlamıyorum. SIM kart içerisinde de kayıtlı değil. Telegram bu numarayı kimden alıp bana gösterdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sizde kayıtlı olabilir, ortak bir arkadaşınız vardır yada bir kerede olsa mesaj yada telefon görüşmesinde rehbere ekliyor telegram..

O sizde kayıtlı olabilir, ortak bir arkadaşınız vardır ya da bir kerede olsa mesaj ya da telefon görüşmesinde rehbere ekliyor Telegram.

Telegram kullandığım süre boyunca ne kendisi rehberimde yer alıyordu ne de Telegram'da onunla ilgili görüşme yapmadık.
Belki de o sizi kaydetmiştir
Bu durumda bana bildirim gelmesi saçma değil mi?
Önceden kayıtlı olup silinenler varsa onları da gösteriyor.
Kayıtlıyken Telegram telefonumda bile yoktu. Ayrıca bu numara kendisinin yeni numarası. Bu numaraya hiçbir zaman ulaşamadım bile. Telegram nerden biliyor ki bunu?

Kısaca eğer sen onu önceden kaydetiysen ve sonradan sildiysen en son hangi isimle.

Telegram kullandığım süre boyunca ne kendisi rehberimde yer alıyordu ne de Telegram'da onunla ilgili görüşme yapmadık.

Bu durumda bana bildirim gelmesi saçma değil mi?

Kayıtlıyken Telegram telefonumda bile yoktu. Ayrıca bu numara kendisinin yeni numarası. Bu numaraya hiçbir zaman ulaşamadım bile. Telegram nereden biliyor ki bunu?

Bende aynısını yaşadım hattını değil de sadece numarasını değiştirse bile bildirim geliyor her şeyimiz yedekleniyor sanırım.

Kısaca eğer sen onu önceden kaydetiysen ve sonradan sildiysen en son hangi isimle.

Bende aynısını yaşadım hattını değil de sadece numarasını değiştirse bile bildirim geliyor her şeyimiz yedekleniyor sanırım.
Diyorum ya ben hiçbir şekilde o numaraya ulaşamadım. Kaydetmedim veya başkasından almadım. Direkt olarak yeni bir numara olarak karşıma çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı