Telegram'da habersizce gruplara nasıl eklenilebiliyor?

TeknoLee

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Telegram'da başıma ilginç bir olay geldi, bir sabah uyandığımda farklı farklı ülkelerden neredeyse 50 farklı grup ve kanala eklendiğimi gördüm. Sonra forumdaki arkadaşların yardımıyla ayarlardan b herkesin beni gruplara eklemesini kapattım ve bu gruplardan çıktım. Ama bu olayla ilgili aklıma şu takıldı: Ben Telegram'ı çok az kullanan biriyim. Telegram'da da çok kişim yok. Kim beni bu gruplara aldı? Tek bir kişi beni bu kadar gruba nasıl ekleyebilir? Bir daha böyle bir durum yaşamamak için iyice bilgilenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı adını kaldırırsan kimse senden habersiz gruba ekleyemiyor. Çok bunalttıysalar tavsiye ederim. Gizlilik ayarlarınıda değiştir. Bu iş için bot yazıyorlar. Toplu bir grupdaki listeyi kaydedip diğer gruba ekliyor.

Yanılmıyorsam bir gruba eklendiğinizde grupta bulunan diğer kişiler sizi başka gruplara ekleyebilir diye bir özellik vardı.

Kullanıcı adını kaldırırsan kimse senden habersiz gruba ekleyemiyor. Çok bunalttıysalar tavsiye ederim. Gizlilik ayarlarınıda değiştir. Bu iş için bot yazıyorlar. Toplu bir grupdaki listeyi kaydedip diğer gruba ekliyor.
Sağ olun yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Zaten Telegram'ı az kullanıyorum, en iyisi şu işi kökten halledeyim dedim ve Telegram hesabımı kaldırdım 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı