Çözüldü Telegram'da Hesabı Silinip Tekrar Açıldığında Ekli Olan Kişilere Gözükür mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba.

Telegram'da listemizden biri hesabını kapatip sonra tekrar hesap acinca "silinen hesap telegrama katıldı" diye bildirim gidiyormus.

Benim basima gelmedigi icin, inceleme sansim olmadi.

Daha once hesabını kapatan biri, kisi listenizde "cep telefonunuza sahip olmadan" var ise, acaba geri dondugunde, o listede yazan "silinmis hesap" yerine yine bilgileri gorunmeye basliyor mu? Hiç tecrube eden oldu mu?

Neden teyit almak istedigimi de yazayim. Kurs gruplari vb birçok kisi, numaram onlarda olmadan beni listesine ekledi. Ve açıkçası bazi kisilerle iletisimi tamamen kesmek istiyorum. Engellersem hos olmayacak, anlasilacak, kirici olacak vb. diye, ben de boyle bir cozum dusundum. Yani silip, akabinde yeniden acmayi.

Telegram hesabimi silersilmez, listelerinde "silinmis hesap" yazip, isim vb bilgilerin gorulmedigini biliyorum. Ancak sonrasi tekrar hesap actigimda, orada gorunmeye baslayacak miyim onu anlamak istiyorum. Oyle ise, hesabi kapatmamin bir anlami kalmaz maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
5 ay geçmiş ama :D
Evet. Hala diger hattimin hesabini acamadim da emin olup =)

Sonunda acip, cozumu kendim yazacagim bu gidisle.

Merhaba.

Telegram'da listemizden biri hesabını kapatip sonra tekrar hesap acinca "silinen hesap telegrama katıldı" diye bildirim gidiyormus.

Daha once hesabını kapatan biri, kisi listenizde "cep telefonunuza sahip olmadan" var ise, acaba geri dondugunde, o listede yazan "silinmis hesap" yerine yine bilgileri gorunmeye basliyor mu? Hiç tecrube eden oldu mu?

Neden teyit almak istedigimi de yazayim. Kurs gruplari vb birçok kisi, numaram onlarda olmadan beni listesine ekledi. Ve açıkçası bazi kisilerle iletisimi tamamen kesmek istiyorum. Engellersem hos olmayacak, anlasilacak, kirici olacak vb. diye, ben de boyle bir cozum dusundum. Yani silip, akabinde yeniden acmayi.

Telegram hesabimi silersilmez, listelerinde "silinmis hesap" yazip, isim vb bilgilerin gorulmedigini biliyorum. Ancak sonrasi tekrar hesap actigimda, orada gorunmeye baslayacak miyim onu anlamak istiyorum. Oyle ise, hesabi kapatmamin bir anlami kalmaz maalesef.

Sonunda, farkli hesap acinca, bu da netlesmis oldu.

Bende, silinmis hesap uyarisi gelmedi.

Ayrica, diger hatla son yazismami silmemistim. O mesaja baktim, hala silinmis hesap olarak duruyor. Yani yeni acilanla digeri tamamen bagimsizmis. Kimse de anlayamiyormus.
Rehber senkronizasyonunu kapatınca rehberinizdeki insanlar sizi göremez diye biliyorum ama mesajlaşma işi nasıl oluyor onu bilemiyeceğim. Silinen hesap değil de tekrardan rehberde gözüküyor diye biliyorum.

Rehber senkronizasyonunu kapatınca rehberinizdeki insanlar sizi göremez diye biliyorum ama mesajlaşma işi nasıl oluyor onu bilemiyeceğim. Silinen hesap değil de tekrardan rehberde gözüküyor diye biliyorum.

Tekrardan rehberde gözükür. Zaten sizi kaydetmişlerse, hesabı silseniz de yine listelerine düşeceksiniz.

Rehberle hic ilgisi yok benim durumumun. Benim numaram kimsede yok zaten. Onlar beni arkadas olarak ekledigi icin, onlarin numaralari gorunuyor ama ben eklemedim kisi listeme ya da rehberime kimseyi.

Aslinda biraz ozel bir durum benim sorum. Sadece basina gelmis biri bilebilir. Tesekkurler.

Rehberle hiç ilgisi yok benim durumumun. Benim numaram kimsede yok zaten. Onlar beni arkadas olarak ekledigi icin, onlarin numaralari gorunuyor ama ben eklemedim kisi listeme ya da rehberime kimseyi.

Aslinda biraz ozel bir durum benim sorum. Sadece basina gelmis biri bilebilir. Teşekkürler.

Evet. Hala diger hattimin hesabini acamadim da emin olup =)

Sonunda acip, cozumu kendim yazacagim bu gidisle.

Merhaba.

Sonunda, farkli hesap acinca, bu da netlesmis oldu.

Bende, silinmis hesap uyarisi gelmedi.

Ayrica, diger hatla son yazismami silmemistim. O mesaja baktim, hala silinmis hesap olarak duruyor. Yani yeni acilanla digeri tamamen bagimsizmis. Kimse de anlayamiyormus.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı