Telekom Başvuru Süreci nasıl ilerliyor?

Boğaç Ülker

Hectopat
Selamlar dostlar,

Kentsel dönüşümle biten evimize geri döndük normalde kullandığımız Turkcell Superonline'ı nakletmek istedik. İşlemlerin 3 gün süreceğini söylediler ayrıca çağrı merkezindekiler altyapımızın uygun olduğunu belirttiler. (Fiber internet kullanıyorduk soran olursa.) Öncelikle yanlış adres almalarından ötürü nakil işlemi gerçekleşmedi. 15 gün çağrı merkezini her gün arayıp yeni kayıt için dil döktük ve gına geldi artık. Sonunda arkadaşlar eve kuruluma geldiklerinde buraya kurulum yapamayız TT paneli var bizim panel çalışmaları yapılmamış dedi bomba 1 patladı. Altyapı yok diyerek taahhüdünüzü iptal ettirebilirsiniz dediler. İptal başvurusu yaptık bekliyoruz.

Ben de başka çarem olmadığı için (emin olun her firmayla görüştüm) Türk Telekom'un bize uygun fiber paketlerinden birini yalın olacak şekilde seçtim, işlemler daha hızlı olsun diye gidip bayiide kontratımı yaptım. İstanbul'da genelde bu işlemler kaç gün sürüyor? Ve bugün konuştuğum kişi telefonun aktive olmasını bekliyoruz dedi, biz yalın internet kullanacağız niye telefon aktive oluyor onu anlamış değilim. Fikri olan varsa çıtlatabilirse memnun olurum. Çünkü cidden daraldım 20 küsür gündür internetsizlik güzel değilmiş :(.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet bağlatmak iptal ettirmek , nakil ettirmek vb süreçler maalesef ülkemizde çok kötü durumda şuan internet devir işlemi yapmak istiyorum bende ama TT her zaman baska sorunlar çıkartıyor 1 haftadır uğraşıyoruz internet sağlayıcı firmaların mahalle esnafından farkları yok
Bundan önce internet çektirdiğimde yalın vdsl çektirmiştim pazartesi sabahı aradım aynı gün akşam üstü TT kutusuna not bırakıp ertesi gün sabah interneti bağlamışlardı

İnternet bağlatmak iptal ettirmek , nakil ettirmek vb süreçler maalesef ülkemizde çok kötü durumda şuan internet devir işlemi yapmak istiyorum bende ama TT her zaman baska sorunlar çıkartıyor 1 haftadır uğraşıyoruz internet sağlayıcı firmaların mahalle esnafından farkları yok
Bundan önce internet çektirdiğimde yalın vdsl çektirmiştim pazartesi sabahı aradım aynı gün akşam üstü TT kutusuna not bırakıp ertesi gün sabah interneti bağlamışlardı

Valla ben çok sıkıldım şu 2 haftalık süreçte. Twitter'dan ufak bir dokundurdum TT'ye hani biraz hızlı olsanız diye hemen aradılar 1-2 saat içinde telefonun aktivasyonunu bekliyoruz diye. Şahsen bu bile memnun etti zira Turkcell Superonline'la konuşuyoruz dönen yok, arıyoruz derdimizi anlayan yok, her şeyi geçtim diyoruz yapacağınız ufacık iş efendim en az şu kadar gün falan. Altı üstü ekranınızdan iş yönlendireceksiniz bunun ne kadar karmaşık bir durumu olabilir ki?

Ezcümle hala dertli şekilde evde bekliyorum telefonun başında bi ararlar da kurulum randevusu için artık bu işi tamamına erdiririz diye.

umarım bağlarlar ben devir ettiriyorum zira 90 lira adsl e vermek bana sacma geliyor şuan bulunduğum yerde fiberde olmadıgı için adsl e o paralar cok telefonu modem olarak kullanıyorum suan :D

Yani sıfır başvuru olduğu için kısmen de olsa hızlı ilerleyeceklerine inanmak istiyorum. Tam o aktivasyon muhabbetine hakim olmadığımdan bilen varsa sormak istedim buradan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı