Televizyon Anakartında Amfi entegresi nerede?

Affansen

Hectopat
Makaleler
1
2-3 ay önce tüplü televizyon elime geçti. Hoparlörlerini kullanıyorum ama Amfi entegresi nerede bilmiyorum. Her hangi bir kodu var mi?
Resimden anlamak zor. TDA ile baslayan bir parça olması gerekiyor dediler ama yok.😀

TA ile başlayan var.🙂
1601228635136139058154702448801.jpg
16012286583582769595759641604995.jpg

@Yeni Teknik Sembol @cengover_ekin

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bu arada, internette video bulamadım. Bunu Amfi yapmanın yolu var mıdır?
O çipi kullanabilirsiniz ama zarar vermeden çıkarmanız lazım. Nasıl yapılacağı hakkında bir fikrim yok maalesef.

O çipi kullanabilirsiniz ama zarar vermeden çıkarmanız lazım. Nasıl yapılacağı hakkında bir fikrim yok maalesef.
Havya ile sokecegimi düşünüyorum.😀

Nasil kapasitör vs. kullanmak açısından kafam karıştı. Diagram vardı Datasheet dosyasında. Pek bir şey anlamıyorum, eğer biliyorsanız yardımcı olur musunuz? 😀

Havya ile sokecegimi düşünüyorum.😀

Nasil kapasitör vs. kullanmak açısından kafam karıştı. Diagram vardı Datasheet dosyasında. Pek bir şey anlamıyorum, eğer biliyorsanız yardımcı olur musunuz? 😀
Bahsettiğiniz malzemelerden kapasitörü tanıyorum ama ses veya sinema sistemlerinde devre oluşturacak kadar bilgiye sahip değilim. Satılan ses sistemlerinin devre şeması internette illaki vardır. Belki bu şemalar size fikir verebilir.
Ek olarak tavsiye forumunda size net olarak yardımcı olacak arkadaşlar var. Oraya gelirseniz size yol gösterebilirler.
Link: Tavsiye FORUMU

Yeni konular

Geri
Yukarı