Televizyon önerisi

Prisoners

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 55 inç televizyon alacağız ama marka olarak Samsung ve LG arasında kaldık. Bana 55 inç olacak şekilde siz olsanız hangi televizyonu alırsınız. Hangisini almak daha mantıklı bana yardımcı olur musunuz? Bu arada Samsung mu daha iyi yoksa LG mi?

Öyle bir sormuşsunuz ki sanki "Bana bir ayakkabı önerin, 43 numara olsun" der gibi.

Bütçe önemli, televizon ile konsol bağlayıp oyun oynayacak mısınız? Yoksa GFN ile internetten mi oynarsın? 4K mı olsun? Renk doğruluğu, parlaklığı önemli mi? Ses çıkışı olsun mu? Bağlantı giriş çıkış teknolojileri nasıl olsun?

BİM'e ve A101e gelen televizyonlarda alan 4 5 tane tanıdığım var. Memnunlar. Piyasaya göre ucuz oluyor üstelik bir göz at derim.

10-16 bin bütçe ile hangi televizyonu almalıyım?
Uygulama yüklemek için özgür bir TV olmasını istiyorsanız attığım ürüne bakabilirsiniz. Direkt Google TV olarak geliyor, Play Store üzerinde mevcut olan her şeyi yükleyebilirsiniz. Ve bildiğim kadarıyla harici APK'lar da yüklenebiliyor. 120 hz olması mükemmel bir şey zaten, ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızası var. QLED TV, ben canlı olarak inceledim ve renklerini başarılı buldum. Şu anda Vatan'da ekstra 1000 lira sepet indirimiyle 14.500 TL'ye satıyorlar. Tabii yine servis ağını ve kronik bir sorunu olup olmadığını araştırın derim, Vatan'daki çalışanlara vb. sorabilirsiniz.
Android veya Google TV olması benim için önemli değil derseniz ve bütçenizi de artırabilirseniz Samsung'un QLED modellerine bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı