Televizyona boncuklu silah mermisi geldi

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Merhaba. Ben odamda boncuklu silahımla oynuyordum sonra bir şeyler izlemek için televizyonumu açtım.
Fakat bir şey fark ettim beyaz bir nokta olusmuş kırık gibi gözüküyordu. Elimi sürdüm bir şey hissetmedim. Demek ki iç kisimda kırık oldu. Kücücuk bir şey fotosunu koydum çok korkuyorum. Bu şey yayılır mı ya da televizyona bir seyler olur mu diye. He bu arada televizyon sorunsuz çalışıyor hiçbir sıkıtısı yok fakat ne olacak bilmiyorum. Bir şey olursa televizyona ailem bana çok kızar.

Dosya Ekleri

• 20220513_204233.jpg
    20220513_204233.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 149
Merhaba. Ben odamda boncuklu silahımla oynuyordum sonra bir şeyler izlemek için televizyonumu açtım.
Fakat bir şey fark ettim beyaz bir nokta olusmuş kırık gibi gözüküyordu. Elimi sürdüm bir şey hissetmedim. Demek ki iç kisimda kırık oldu. Kücücuk bir şey fotosunu koydum çok korkuyorum. Bu şey yayılır mı ya da televizyona bir seyler olur mu diye. He bu arada televizyon sorunsuz çalışıyor hiçbir sıkıtısı yok fakat ne olacak bilmiyorum. Bir şey olursa televizyona ailem bana çok kızar.

Bunu tamir edemezsiniz panele zarar vermişsiniz. Yayılma ihtimali var.

Bu tarz sorunlar şahsi tecrübem önce bir miktar küçülüyorlar yani hasarlı bölgedeki pikseller yeniden toparlanıyor ancak daha sonra temas kaynaklı çatlak ve dolayısıyla da görüntüdeki bozulma çok daha geniş alana ilerliyor. Cep telefonunda içten darbe sonucu oluşmuştu ve hatırı sayılır derecede büyüdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı