Televizyonda Exxen izlemek için pratik çözüm önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar, bizim Vestel Smart TV'miz var. Exxen uygulaması bizim televizyona gelmemiş. Laptop bağlayıp da oradan açmak istemiyoruz, fazlasıyla zahmetli oluyor. Daha pratik bir çözüm arayışındayız. Çok masraf yapmadan nasıl halledebiliriz? Benim aklıma Mi Box almak geldi ama 500 TL olduğunu görünce vazgeçtim. İkinci ele açığım.

Mi Stick alabilirsiniz. 200 TL civarındaydı 1 ay önce ama bayağı zamlamış 500-600 şimdi sıfırı. 2.El varsa bakabilirsin veya zahmetli demişsin ama HDMI ile bağlayabilirsin. Ya da laptop ekranını yansıtabilirsin vs. İnternetten güzelce araştır olmazsa kullanım kitapçığındaki yetkili numaraları veya Vestel destek numaralarını arayabilirsin

Elektronik satan tahtakalelerde AnyCast diye bir cihaz var. 50TLlik MiraCast cihazı. Onunla yansıtabilirsiniz.
Teknolojinin adını çok değiştirdiler mantık olarak hepsi aynı, işleyiş olarak da aynı, bazısı MiraCast diyor bazısı da SmartCast diyor. Arkadaşın dediği gibi eğer benim dediğim özelliğe sahip değilseniz bu tarz 3. parti cihazlarla teknolojiye sahip olabilirsiniz, ben de ilk defa duydum, kimin aklına geldiyse iyi gelmiş :D

Ben bizim TV'ye apk yoluyla bir uygulama kurmak istedim. Sen de bunu deneyebilirsin (Eğer apk destekliyse). Fakat benim yüklemek istediğim uygulama yüklenmedi orası ayrı bir konu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı