Televizyonda Netflix izlerken tüm evin neti kesiliyor

Bütün cevaplar boş, bende de aynı sorun vardı ZyXEL modem vardı sorunu şu anda çözdüm çok şükür ama iki gündür uğraşıyorum.
Bu resime not aldım oradan bakın kesin çözüm sırf bunu yazıp insanlara yardımcı olmak için üye oldum. Sorun cozulunce bana dua edin

Dosya Ekleri

• P_20210110_181029.jpg
    P_20210110_181029.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 331
  • P_20210110_181020.jpg
    P_20210110_181020.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 331
Son düzenleme:
Bütün cevaplar boş, bende de aynı sorun vardı ZyXEL modem vardı sorunu şu anda çözdüm çok şükür ama iki gündür uğraşıyorum.
Bu resime not aldım oradan bakın kesin çözüm sırf bunu yazıp insanlara yardımcı olmak için üye oldum. Sorun cozulunce bana dua edin

Hocam valla Allah razı olsun, ne kadar aradıysam bulamadığım bir sorunun çözümüne ulaştım sayenizde. Ben de sırf size teşekkür etmek için üye oldum. Çok sağ olun, çok makbule geçti gerçekten :) TTNET tarafından verilen ZyXEL modemi olan ve bu sorunla karşılaşanlar deneyebilirler kesinlikle çalışıyor. Bu arada notlarınızın arasında ilk sayfada belirttiğiniz Ağ Adının Türkçe karakterlerle olup olamaması fark etmedi bende istediğim her şekilde kablosuz bağlantımın adını değiştirebildim, deneyeceklerin bilgisi olsun.

Eğer modeme yüklenip 4K neftlix açarsan olabilir.

Bizde öyle indirme hızı 2MB'dan 200KB oluyor :D.

Yazdıklarınızı anlamadım modemim Asus ama yine de böyle bir sorun var sanırım ip çakışıyor resimdekileri yazarak söyler misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı