Temel C# bilgileri içeren kitap uygulaması kaç TL olmalı?

smt55

Hectopat
Daha fazla  
C# dilini temel seviyede öğreten bir C# forms uygulaması yaptım. İleri ve geri butonları bulunuyor. Uygulama toplam 18 sayfadan oluşuyor. Ne kadar fiyat belirlemeliyim sizce? Normalde kendi sitemde yazılım satışı yapmaktayım, ancak gelirimi artırmak amacıyla siteme bu ürünü eklemeye karar verdim.

C# dilini temel seviyede öğreten bir C# forms uygulaması yaptım. İleri ve geri butonları bulunuyor. Uygulama toplam 18 sayfadan oluşuyor. Ne kadar fiyat belirlemeliyim sizce? Normalde kendi sitemde yazılım satışı yapmaktayım, ancak gelirimi artırmak amacıyla siteme bu ürünü eklemeye karar verdim.

40,50 TL idealdir. Kitap fiyatlari var bu fiyatta.
18 sayfaymis. 20,30 tl idealdir.

C# kitapları piyasada 100 ile 250 arasında değişiyor ve ortalama 300 sayfa oluyorlar. Ama bu forms uygulaması olduğu ve sizin de emeğiniz olduğu için 20 lira idealdir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı