Temeli olmayanlar için TYT-AYT Matematik tavsiyeleri

LionelMaradona

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar.

Ben Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunuyum. Matematik temelim antrenmanlarla matematik 1 seviyesinde. Bunu büsbütün mezun olduğum okula bağlamak haksızlık olur ama durum bu.

KPSS ortaöğretime girdiğim için YKS sınavına yeni yeni hazırlanıyorum. Hedefim eşit ağırlıktan siyasal bilgiler ve kamu yönetimi bölümün en iyi ilk 5 üniversitesine yerleşmek. Lütfen matematik konusunda YouTube'da izleyeceğim hocadan, çözeceğim kaynağa kadar yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette konu anlatan bir sürü hoca var. Temel seviyede anlatan hocalardan sana uygun olanı seçmen yeterli. Kaynak olarak da bu dediklerim geçerli. Yine de üst üste 100 tane kolay matematik gibi cozmeni önermem. Vakit kaybı olur.

İnternette konu anlatan bir sürü hoca var. Temel seviyede anlatan hocalardan sana uygun olanı seçmen yeterli. Kaynak olarak da bu dediklerim geçerli. Yine de üst üste 100 tane kolay matematik gibi cozmeni önermem. Vakit kaybı olur.
Eğer vaktiniz varsa bir kaç dakika göz atar mısınız İlyas Güneş TYT videolarına. Kendisi anlayabileceğim seviyede anlatıyor ama bazıları pek beğenmiyor. Ezbere dayalı anlatıyor diyorlar ama ben "Hocalara Geldik" gibi bir kaç kanala göz attım. Maalesef anlamıyorum. Daha temel kavramlarda başlıyorlar bilmediğim terimleri kullanıyorlar. Yani bana 9. sınıfa giden ve konuyu ilk kez gören bir çocuğa anlattır gibi anlatan hocalar lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı