Temiz kurulum ile KMSpico anakart dahil her yerden silinir mi?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Bilgisayarımı geçen sene internet Kafe'de format attırdım, KMS pico ile Windows etkinleştirilmiş. Yaptığım Defender taramasında KMSpico'yu buldu ve sildi bir süre sonra KMSpico programının etkinleştirdiği Lisans'da bitti ve yenilenmedi. Slmgr /xpr komudunu kullandığımda "Windows bildirim modunda" bildirisini de alıyorum fakat, pek emin olamadım. USB ile kurulum yaparsam KMSpico %100 ihtimalle anakarta gömülmüş olsa bile temizlenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen silinmiyor. Bende mesela silinmedi Retail key olarak gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-08-21-04-41-044_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    Screenshot_2022-01-08-21-04-41-044_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 141
KMSpico'nun anakarta gömdüğü lisans ile devam edebilirsiniz bir şey olmaz. Donanım düzeyinde virüs gibi bir şey değil nihayetinde. Temiz kurulumdan sonra lisans duruyorsa anakarta işlenmiş demektir bence bir sıkıntısı yok ama bilemedim karar sizin.

Pico'nun portable ile veya setup ile kurulumu fark etmeksizin olarak mı silinmeyebiliyor?

3 4 defa format atmıştım ama silinmemişti. Anakarta mı gömüldü bilemem ama anakart eski bir anakart ve legacy BIOS olduğundan keyin gömülmeyeceğini düşünüyorum normalde. Ama gitmedi. Bende bir daha sallamadım.

Geri
Yukarı