Temiz kurulum mu? Sıfırla mı?

202

Kilopat
Makaleler
3
Bilgisayarım birçok kez mavi ekran verdiği ve bu durumdan sonra çok yavaşladığı için sıfırlamak istiyorum. 2 tane diskim var. Windows C sürücüsünde, oyunlar, videolar, resimler ise D sürücüsünde. C sürücüsündeki önemli dosyaları D'ye atıp temiz kurulum mu yapayım? Yoksa Windows'un sıfırla seçeneğini mi kullanıp dosyalarımı Sakla'yı mı seçeyim? Hangisi daha mantıklı sizce?
Ve ben C sürücüsünü formatlayıp Windows kurunca D sürücüsündeki oyunları yeniden yüklemeden oynayabilecek miyim?

Eğer zararlı yazılım bulaşmadıysa sıfırlama da yapabilirsin, mavi ekranlar virüs vs kaynaklı olduğunu düşünüyorsan kesinlikle temiz kurulum.

Eğer zararlı yazılım bulaşmadıysa sıfırlama da yapabilirsin, mavi ekranlar virüs vs kaynaklı olduğunu düşünüyorsan kesinlikle temiz kurulum.

Hayır hocam zararlı yazılım yok. Malwarebytes ile tarattım üstüne Kaspersky gerçek zamanlı açık. Ama sistem dosyalarında sorun olduğunu düşünüyorum. dump dosyası biraz garipti çünkü.

Hayır hocam zararlı yazılım yok. Malwarebytes ile tarattım üstüne Kaspersky gerçek zamanlı açık.
O zaman seçim sana kalmış eğer aklımda soru işareti kalmasın dersen temiz kurulum ama sıfırlama da aynı işlevi görür. Her şeyi sıfırla dersen temiz kurulum yapıyor bir nevi.

Geri
Yukarı