Temiz kurulum sonrası fazladan bir şey indirmek gerekiyor mu?

Evet, gerekiyor. Windows Update, ekran kartı sürücüsünü ve birçok sürücüyü kurar ancak genel olarak eski sürüm kuruyor. Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra, Ethernet sürücüsünü, chipset sürücüsünü, USB sürücülerinin güncel versiyonlarını yüklemeniz lazım.

Visual C++ paketlerini kurmanız lazım.

DirectX 9:

Hocam ben şu anda Visual C++ indiriyorum da bu linkten install BAT adlı dosyayı mi calıştırmalıyım.
@408157

Evet, BAT adlı dosyayı çalıştırırsan otomatik hepsi yüklenir daha kolay olur.

Hocam bu uygulama klasörleri diğer sıkıştırılmış dosyalara bağlı olabilir ayıklamanız önerilir diyor
Tümünü ayıkla ve çalıştır diye iki tane seçenek var hangisini seçmem lazım?
@408157

Dosya Ekleri

• 20220807_170804.jpg
    20220807_170804.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 12
Hocam bu uygulama klasörleri diğer sıkıştırılmış dosyalara bağlı olabilir ayıklamanız önerilir diyor.
Tümünü ayıkla ve çalıştır diye iki tane seçenek var hangisini seçmem lazım?
@408157

Yazıyı okurken kafamı sola çevirdim. :D RAR'dan çıkartıp, klasör haline geldikten sonra BAT adlı dosyayı çalıştırın.

Yazıyı okurken kafamı sola çevirdim. :D RAR'dan çıkartıp, klasör haline geldikten sonra BAT adlı dosyayı çalıştırın.

Yanlış çekmişim galiba hocam 😅 tamam bir sorun çıkarsa yazacağım bir de donanım kimliği ile sürücüleri bulma konusundaki herkesi yaptım ancak donanım kimliğini bulamadım onu nasıl bulacağım?

Yanlış çekmişim galiba hocam 😅 Tamam bir sorun çıkarsa yazacağım bir de donanım kimliği ile sürücüleri bulma konusundaki herkesi yaptım ancak donanım kimliğini bulamadım onu nasıl bulacağım?

Attığım rehberde donanım kimliğinin nerede olduğu yazıyor. Sürücüleri bulmak için ayrı konu açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı