Temiz kurulum sonrası kurulmayan sürücüler var

Roma1972

Hectopat
Merhaba. Ben bir Laptop'a Windows 10 indirdim. Lakin çoğu driverlar kurulmadı. Birkaç kez yeni Windows indirdim kurdum onlar da olmadı. 2 3 laptopa da Windows kurdum onlarda sorun oluşmadı. Bu laptopta sorun oluştu. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü eksik diye niye bir daha format attınız? Donanım kimliklerini paylaşın ve laptop modelini belirtin.
  1. Ekranın en sol alt kısmına sağ tıklayın ve “Aygıt Yöneticisi”ni seçin.
  2. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görebilirsiniz.
  3. Ctrl + C ile donanım kimliğini kopyalayabilirsiniz.

Tek tek bul sitelerinden , kur sürücüleri. Ya da sürücüleri otomatik güncelleyen uygulamalar var onlarlada kurabilirsin.

o nasıl yapılır bilemedim
Sürücü eksik diye niye bir daha format attınız? Donanım kimliklerini paylaşın ve laptop modelini belirtin.

elle nasıl kuruluyor
yaptım da doğru sürücüler değil
Sürücüleri elle kurun? Sürücü bulamazsanız donanım kimliği paylaşırsınız, yardımcı oluruz.
sürücüleri nerden bula bilirim?
Tek tek bul sitelerinden , kur sürücüleri. Ya da sürücüleri otomatik güncelleyen uygulamalar var onlarlada kurabilirsin.
internet yok yapamadım
Cihazı güvenli modda başlatıp başka bir bilgisayardan indirip (yüklenmeyen) sürücüleri kurun.

Bunu indirin. İnternetsiz tarama seçeneğini aktif edip tarayın. USB belleğe birkaç dosya atacak, o dosyaları Mediafire'a yükleyip buraya atın. Ya da bundan daha basit olan yolu uygulayın ve bize laptop modelini söyleyin. Sistem hakkında en ufak bilgimiz yokken ne yapabiliriz?

Geri
Yukarı