Temizlik sonrası bilgisayarın açılmaması

Ltfygt32

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, dün format atıp temizlediğim bilgisayar bugün açılmıyor. Power kablolarında, prizlerde, kasanın arkasındaki Power tuşunda bir sıkıntı yok. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU kablolarını tam taktınız mı? Tam oturdu mu? Vidalarken stand-off vida kullandınız mı yoksa direk kasaya mı montajladınız?

PSU kablolarında sadece kasanın arkasına takılanı söktüm, onun dışında diğerlerine dokunmadım. Ve kasaya vidaladım.
Şunu da belirteyim, bu sorun temizlikten sonra olmadı. Dün format attım, sıkıntısız çalışan bilgisayar bugün açılmadı ben de temizlik yapmaya karar verdim. Fakat sonuç alamadım.

Anakart kasaya değiyor mu? Kasanın arkasına takılan derken hangisinden bahsediyorsunuz?Ön panel bağlantıları takılı mı?
Anakart kasaya değmiyor, yakın. Kasanın arkası dediğim, prizden gelen güç kablosu. Ön panel bağlantıları takılı, bir sorun göremedim.
Büyük ihtimalle kasanın bir parçası yerinden çıkmış. Her parçayı kontrol edip yazar mısınız?
Neresine ne olduğunu anlayamadım maalesef. Kasaya güç gelmiyor.

Anakart kasaya değmiyor, yakın. Kasanın arkası dediğim, prizden gelen güç kablosu. Ön panel bağlantıları takılı, bir sorun göremedim.

İçerisinde statik elektrik olabilir.Bu video işini görecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı