Tencerenin çalınması

Perry

Picopat
Yer
Patagonya
Az önce dükkanın önünde yeni alınmış bir tencere duruyordu, yanında birkaç parça eşya daha vardı. Karşıya bir çay içmeye gittik 10 dk, çalmışlar hemen. Tencere gitmiş ama yanında ıtır zıvır başka şey almışlar mı bilmiyorum. Merkezi bir yer olduğundan kamera vardır çevrede. Sizce polise söyleyeyim mi yoksa bir tencere için diye komik duruma mı düşeriz?
Oğlum gülmeyin harbiden sinir oldum ya!

Az önce dükkanın önünde bir tencere duruyordu, yanında birkaç parça eşya daha vardı. Karşıya bir çay içmeye gittik 10 dk, çalmışlar hemen. Tencere gitmiş ama yanında ıtır zıvır başka şey almışlar mı bilmiyorum. Merkezi bir yer olduğundan kamera vardır çevrede. Sizce polise söyleyeyim mi yoksa bir tencere için diye komik duruma mı düşeriz?

Sen ona para verip aldın sonuçta, neden polise gitmeyeceksin?

Az önce dükkanın önünde yeni alınmış bir tencere duruyordu, yanında birkaç parça eşya daha vardı. Karşıya bir çay içmeye gittik 10 dk, çalmışlar hemen. Tencere gitmiş ama yanında ıtır zıvır başka şey almışlar mı bilmiyorum. Merkezi bir yer olduğundan kamera vardır çevrede. Sizce polise söyleyeyim mi yoksa bir tencere için diye komik duruma mı düşeriz?

Belki biri satın almıştır.

Hocam pahalı mıydı? Bence ilk kameraya bakın. Küçük çocuksa aklı karışmıştır bir anda ama koca adam alırsa gidin polise.

Yeni konular

Geri
Yukarı