Tenezzül bile etmediler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
Daha önce konusu açılmış haberler, ya da direkt olarak alıntı olan haberler onaylanmayabiliyor. Moderasyona konunun onaylanmama sebebini sordunuz mu?

Sordum, cevap vermeye tenezzül bile etmediler. En azından gerekçe bekliyor insan. Haber daha önce yayınlanmadı, ben forum kurallarını dikkatle uygulamaya çalışan birisiyim. Yayınlanmış olsa, hadi ceza verip, konuyu kaldırsalardı da nedenini öğrenmiş olurdum :)

Sordum, cevap vermeye tenezzül bile etmediler.
Nereden sordunuz acaba? Son raporlarınıza göz attığımda bir şeye rastlamadım.

Konuyu onaylamamamız çok açık aslında, "Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor iddiası" şeklinde konu açmışsınız, açmayı uygun görmedik. Zaten kopyala yapıştır yapmışsınız uyarı bile vermeden silmişiz.

Konuyu onaylamamamız çok açık aslında, "Kılıçdaroğlu peygamber soyundan geliyor iddiası" şeklinde konu açmışsınız, açmayı uygun görmedik. Zaten kopyala yapıştır yapmışsınız uyarı bile vermeden silmişiz.
Konunun yalan olduğunu düşündüğünüz için mi açmadınız bilmiyorum, CHP'nin içinden birisi bunu iddia etti. İddia sayılmaz mı ? Yoksa tek gerekçe kopyala-yapıştır yapması mıydı ?

Konunun yalan olduğunu düşündüğünüz için mi açmadınız bilmiyorum, CHP'nin içinden birisi bunu iddia etti. İddia sayılmaz mı ? Yoksa tek gerekçe kopyala-yapıştır yapması mıydı ?
Katılıyorum tüm haber sitelerinde bu haber yapıldı. Bence bu haber niteliği taşıyordu...
Kopyala yapıştır konu olması ve Sosyal'de açılan siyasi konuları onaylamayabiliriz.
Anladım...

1. Rapor olarak sordum ben nedenini.
  2. Kopyala yapıştır iddianıza katılmıyorum, kusura bakmayın ama kopyalanan tek kısım adamın tırnak"" içerisindeki birebir kendi sözleridir. Ben kendi cümlelerim ile yazmıştım haber kısmını. İntihale sokabiliriz. Rapora bakarız.
  3. Velev ki kopyala yapıştır yaptım. Normalde öyle yapıldığı durumda, geri bildirim yapıyorsunuz ve ceza vererek neden paylaşılmadığını da belirtiyorsunuz.
Neyse işte olmuş bitmiş. Çok da tartışmaya gerek yok. Sadece buradaki işleyişi anket ile sorgulamak gereği hissettim, tabi uygun gördüyseniz ne ala. Onun haricinde büyütülecek bir olay değil.

1. Rapor olarak sordum ben nedenini.
  2. Kopyala yapıştır iddianıza katılmıyorum kusura bakmayın ama kopyalanan tek kısım adamın tırnak"" içerisindeki birebir kendi sözleridir. Ben kendi cümlelerim ile yazmıştım haber kısmını. İntihale sokabiliriz. Rapora bakarız.
  3. Velev ki kopyala yapıştır yaptım. Normalde öyle yapıldığı durumda, geri bildirim yapıyorsunuz ve ceza vererek neden paylaşılmadığını da belirtiyorsunuz.
Neyse işte olmuş bitmiş. Çok da tartışmaya gerek yok. Sadece buradaki işleyişi anket ile sorgulamak gereği hissettim, tabii uygun gördüyseniz ne ala. Onun haricinde büyütülecek bir olay değil.

Bu konunun açılıp bir yöneticinin ileti dahi atması bir mucize.

Konuyla ilgili raporunuz gözükmüyor maalesef, gönderdim sanıp göndermemiş olabilir misiniz?

Konuyla ilgili raporumu belki de tatsızlık çıkmamasını düşünerek iptal etmiş olabilirim o an için. Siz sorunca şüphe ettim açıkçası. Fakat intihal yapmadığıma eminim.

Bu konunun açılıp bir yöneticinin ileti dahi atması bir mucize.

Evet bu anlamda tebrik ederim.

Konuyu incelediğimde haber metninden 2 satırlık cümleyi değiştirmeden kopyaladığınızı fark ettim bu da sorun teşkil etmekte, onaylanırsa Google tarafından kopya içerik muamelesi görmekte ve bu da Google tarafından "içerik tarlası" olarak algılanmamıza neden olmaktadır.

Anlayışınız için teşekkürler. 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı