Tenkai Şovalyeleri tüm bölümleri nereden izlenir?

Merhabalar.
Ben 2. veya 3. sınıfa giderken tenkai şövalyeleri adında bir çizgi film izliyordum. Bu aralar aklıma geldi izleyeyim dedim ama çok az bölüm var. Netflix'te varmış duyduğum kadarıyla ama VPN ile u. S. Bölgesine girin diyor onu da yapıyorum fakat bir türlü bulamadım bütün bölümleri. Aranızdan bilen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanında bende çok izlerdim.Şimdi tekrar aklıma getirttin be

Minikaya ulaşmayı başardım mesajı aynen buraya iletiyorum :
Merhaba 😊 Çizgi dizilerimiz hakkında güzel yorumlar paylaşman bizi çok mutlu etti. Mesajın için teşekkür ederiz. Kanalımızda eski yayınlanan içeriklerimiz hakkında ise maalesef en azından şu an için güzel bir haber veremiyoruz. Tenkai Şövalyeleri Minika yapımı bir içerik değil, haklarını satın aldığımız bir içerik. Bu nedenle belli bir süre yayınlama hakkımız bulunuyor. Bu süre aşıldığında istesek de paylaşım yapamıyoruz. Yine de tekrar hakları için görüşülmesi adına yorumlarınızı içerik ekibimize iletiyoruz. Böylece taleplere uygun içeriklerin paylaşılması mümkün oluyor. Bu yorumunu da içerik ekibimizle paylaştığımıza emin olabilirsin. 😇
kendi websitenizde paylaşamazmısınız tüm bölümleri diye bir sorsana knk

Yeni konular

Geri
Yukarı