Terk edildikten sonra oynanacak uzun soluklu oyunlar

Bu tarz yaşantılardan sonra önemli olan oynanılan oyunun ne olduğundan ziyade o oyunu oynamanız. Kendimi bildim bileli 2-3 yıldan beri oyunları kafa dağıtmak için oynuyorum. Namussuzlar da çok işe yarıyor.

Dark Souls serisini şiddetle tavsiye ederim. Bizzat ben de terk edildikten sonra başlamıştım bu seriye, hikayesinden dolayı sizi alıp götürecek bir oyun değil ancak zorluğundan dolayı çok dikkat isteyen oyunlar olduklarından tüm dikkatinizi vermeniz gerekiyor ve dolayısıyla oynarken başka şey düşünemiyorsunuz.

Bu tarz yaşantılardan sonra önemli olan oynanılan oyunun ne olduğundan ziyade o oyunu oynamanız. Kendimi bildim bileli 2-3 yıldan beri oyunları kafa dağıtmak için oynuyorum. Namussuzlar da çok işe yarıyor.
İmzanızı gördüm, pek iyi olmadı. Yine de sağolun. :)

Dark Souls serisini şiddetle tavsiye ederim. Bizzat ben de terk edildikten sonra başlamıştım bu seriye, hikayesinden dolayı sizi alıp götürecek bir oyun değil ancak zorluğundan dolayı çok dikkat isteyen oyunlar olduklarından tüm dikkatinizi vermeniz gerekiyor ve dolayısıyla oynarken başka şey düşünemiyorsunuz.
Zor oyunları sevemiyorum. Sinirlenip çıkarım yine aklıma gelir. Teşekkür ederim yine de.

Evet. Teşekkürler şimdiden.
Muhtemelen çoğunu oynamışsınızdır ama ben yine de yazıyorum.

- Detroit: Become Human
- Cyberpunk 2077
- Witcher serisi
- GTA serisi (GTA IV favorim)
- Red Dead Redemption 2
- God Of War serisi
- Call Of Duty serisi
- Mafia serisi
- Skyrim
- Assasin's Creed IV: Black Flag
- Mass Effect serisi
- Crysis serisi