Terleyince cilde iğne batıyormuş hissi olması

Evet an itibariyle ayt sınavını çözerken alerjiden dolayı vücudum değişik reaksiyonlar göstererek bacağım kolum sağa sola çarpmaya başladı ve gözetmen tarafından dışarı çıkarıldım gitti 1 senelik emek sağlık olsun diyeceğim ama olmuyor işte
üzüldüm senin adına dostum :/ iyileşmene bak umarım tez vakitte iyileşirsin. Sınav geçti gitti

Sonuç nedir be agam gideceksin raporunu alıp bizzat başvuracaksın. Diyeceksin böyle böyle.
İşte sonuç çıkmadı diyorum ya ilettim ben ösym ye

Ya 2 gündür Antalyadayım sıcağın altında bir gram alerji çıkmadı geri eve geldim bizim buralar serin oluyor yine başladı ya

Ya 2 gündür Antalyadayım sıcağın altında bir gram alerji çıkmadı geri eve geldim bizim buralar serin oluyor yine başladı ya
Acaba orada rahatça terlediğim için mi sorun olmadı

Acaba orada rahatça terlediğim için mi sorun olmadı
hocam sınava başvurmadan bildirmek zorundasınız arıyarark bir şey değiştiremezsiniz maalesef , sistem kötü ama kuralları böyle geçmiş olsun.

Antalya'ya gittiğim günden beri 0 sıkıntı kesinlijle terlemekle alakalı bir durum şu an spora başladım kışın daha da fazla spor yapacağım ve terleyeceğim

Hala devam ediyor mu?

Geçti doktora gittim buraya yazdiktan sonra fotografini çekip kizaran ve kabarcık olan yerin ilac yazdi yaninada B12 yazdı zaten onun için balık yiyince hafifliyormuş ama asıl sorun o değilmiş fotoları gösterince söyledi. Neyse geçti fena oluyordu urtukel olmuşum meğerse nedeni bilinmeyen alerjik reaksiyonmuş cildiyeye gttim

Artık o his kayboldu çok şükür.

Hocam sende kepekte var mıydı o dönem ve ton balığı iyi gelir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı