Termal macun alınmalı mı?

SlmBnEmirrr

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir ekran kartı aldım, aldığım ekran kartı 1.5 - 2 yıldır temizlenmemiş ve macunu değiştirilmemişti. Şimdi ekran kartını tamamen temizledim ve birleştirme aşamasındayım. Aldığım ekran kartı FurMark testinde (1920x1080 4X ve 8X aa) en fazla 65 derece sıcaklık gördü (termal macunu kuruydu). Sizce elimdeki termal macunu mu kullanayım(modeli HY510) (elimdeki macunun fotosu aşağıda var ) yoksa yeni bir termal macun alınır mı?

IMG_20210614_211059.jpg

Isı değerleri gayet normal. Değiştirmeye pek gerek yok. İlla ki değiştirecekseniz de iyi bir termal macun almanızı tavsiye ederim. Ne olduğu belirsiz macunlara güven olmuyor.

Yeni bir ekran kartı aldım, aldığım ekran kartı 1.5 - 2 yıldır temizlenmemiş ve macunu değiştirilmemişti. Şimdi ekran kartını tamamen temizledim ve birleştirme aşamasındayım. Aldığım ekran kartı FurMark testinde (1920x1080 4X ve 8X aa) en fazla 65 derece sıcaklık gördü (termal macunu kuruydu). Sizce elimdeki termal macunu mu kullanayım(modeli HY510) (elimdeki macunun fotosu aşağıda var ) yoksa yeni bir termal macun alınır mı?

Eki Görüntüle 1068411
Elindeki termal macun iyi değil, markası bile yok, bu tip termal macunlar hiç dayanıklı değildir ve ısıyı güzel iletemez.

Eki Görüntüle 1068411

Hocam elinizdeki Ultra bir performans vermesede, işinizi görecektir.

Geri
Yukarı