Termal macun değişikliği sonrası ekrana görüntü gelmiyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bugün işlemci termal macunu yenilettirdim daha sonrasında eve geldim ama ekrana görüntü gelmedi. RAM'lare çıkarttım BIOS pilini çıkar tak yaptım hala aynı. Bana yardımcı olabilir misiniz?

@Berkay Davas hocamın dediği gibi yaptım A2 B2 slotuna taktım ve eskisi gibi oldu PC açılmıyor. Sorunu anlamadım.
Ne yapmam gerekiyor? Hava tutmuştu bilgisayarcı temizlemek için, daha sonra macun yeniledik ve durum bu. Eskiden A1 b1e takılı RAM'lar şu an sadece A1 A2 de çalışıyor.
O zaman anakartın slotları bozulmuş. A1 A2'ye geri aldığında çalışıyor değil mi?

O zaman anakartın slotları bozulmuş. A1 A2'ye geri aldığında çalışıyor değil mi?
Hocam şuan en eski hali neyse ona taktım yani A1 B1 şuan çalışıyor normal olarak. Ama A2 B2 çalışmadı. Şuan böyle kalsın mi?
A1 ve A2 denemedim direk en eski hali olanı yani bilgisayar ilk alındığında A1 B1 takılı olarak gelmişti. Şuan bende aynı şekilde A1 B1 olarak taktım ve format atıyorum. Şimdiye kadar herşey düzgün umarım daha sorun olmaz. Neden böyle yaptığına dair bilginiz var mıdır hocam?
Ramlari test edebileceğim birşey var mıdır şuan sorun olmadığını nasıl anlarım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı