Termal macun değişimi sonrası sistemim açılmıyor

ReCorius

Hectopat
Daha fazla  
Bugün, sipariş ettiğim termal macunun elime ulaşması sonucunda termal macunumu değiştirmek için işe koyuldum. Sistemimdeki tozları temizledikten sonra soğutucuyu çıkarıp termal macunu sürüp soğutucuyu taktım. Fakat bu işlemi yapmadan önce sorunsuz çalışan sistemimi şimdi açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyor. Her şeyi doğru taktığıma eminim. Buna ne neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Tozları ne ile temizlediniz? Eğer temizlerken fanları döndürdüyseniz büyük zararlar verebiliyor.

Bugün, sipariş ettiğim termal macunun elime ulaşması sonucunda termal macunumu değiştirmek için işe koyuldum. Sistemimdeki tozları temizledikten sonra soğutucuyu çıkarıp termal macunu sürüp soğutucuyu taktım. Fakat bu işlemi yapmadan önce sorunsuz çalışan sistemimi şimdi açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyor. Her şeyi doğru taktığıma eminim. Buna ne neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Macunu fazla sürmediniz umarım.

Bağlantıları kontrol ediniz, birden çok sebepten ötürü bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Macunu fazla sürmekle alakası yok, işlemciyi doğru bir şekilde yerine oturtmamış olabilirsin. Veya slotlara toz kaçırmış olabilirsin. Elektrikli süpürgeyle içlerini temizle.

Geri
Yukarı