Termal macun nasıl sürülür?

Taşsa da sorun değil. Yine de çok sürmemeye çalış.

Yarısını sürün.

Anladım hocam sağ olun Cumartesi günü büyük ihtimal yapacağım teşekkürler hepinize.

Taşsa da sorun değil. Yine de çok sürmemeye çalış.

Yarısını sürün.

Hocam 1 yıl sonra yenilesem gene kururmu o macun?

Anladım hocam sağ olun Cumartesi günü büyük ihtimal yapacağım teşekkürler hepinize.

Hocam 1 yıl sonra yenilesem gene kururmu o macun?

Pardon şırınganın içindeki macun yanlış yazmışım.

Son düzenleme:
Ben bu şekilde sürerim
IMG_20221125_113434.jpg

Temizlemek için de herhangi bir solüsyona vs. gereksinim duymuyorum. Peçeteyle tertemiz yapar, yanlarda da var ise diş fırçası ile alırım tamamdır.

Hocam acil yardım edin şimdi başlatacaktım fakat çıkmıyor kablosu fanı ise yapışmış ne yapmam lazım?

Kablosu nasıl çıkmıyor? Fan yapılmışsa saç kurutma makinesiyle sıcak hava üfletin çıkacaktır. Ve ya PC'yi açıp oyun vb oynayın ya da işlemciyi zorlayacak bir şey yapın sonra kapatın öyle deneyin.

Hocam acil yardım edin şimdi başlatacaktım fakat çıkmıyor kablosu fanı ise yapışmış ne yapmam lazım?
Kablosunun
1669477631697.png
kenarlarından tutup hafifçe sağ sola oynatarak çıkartmayı dene.
Vidaları sırasıyla söktükten sonra hafif sağ sola çevirerek soğutucu bloğunu çıkartabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablosunun Eki Görüntüle 1585146 kenarlarından tutup hafifçe sağ sola oynatarak çıkartmayı dene.
Vidaları sırasıyla söktükten sonra hafif sağ sola çevirerek soğutucu bloğunu çıkartabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sağ olun bilgisayarcıya yaptırdım mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı