Termal Macun Önerisi

Birçok termal macun denediim. O bütçeye heyecanla önerebileceğim ürün Cooler Master IC Value V1'dir. Kendisi dolar düşükken 15TL'ye bile alınabiliyordu. Fiyatına göre performans canavarı (idi). Şimdi 28TL ye alınır mı bence alınır.
Bu arada bütçenizi yükseltmenizi öneririm özellikle güçlü veya ısınan bir işlemciye sahipseniz Mastergel Maker veya Mastergel Nano en iyi ilacınız olacaktır.
Teşekkürler öneriniz için şuan alamıyacağım fakat bilgim olmuş oldu Cooler Master IC Value V1 bencede internette videosunu gördüm iyi bir termal macun

Teşekkürler öneriniz için şuan alamıyacağım fakat bilgim olmuş oldu Cooler Master IC Value V1 bencede internette videosunu gördüm iyi bir termal macun
Şuan almayacaksanız Mastergel Pro, Noctua HT-1, Mastergel Maker, Xigmatek Xi3-HDT bunları öneririm. Mastergel Pro hariç hepsini kullandım. En iyisi Mastergel Maker.

Bir sistem topladığım zaman bu önerilerinizi unutmayacağıma emin olabilirsiniz :D
Mastergel Maker vs Mastergel Pro kafam göre birini alırım sanırım ama aralarındaki fark ne kadar (dır) acaba para açısından değil performans yanlış anlamayın

Evet, o sıralar Adana'daydım. Macunu almadan önce stok değerlerde kullanmama rağmen, vantilatörü PC'ye üfletiyordum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı