Termal macun önerisi

meola147

Kilopat
League of Legends'de eskiden her şey en yüksekte bile ufak ufak takılmalar alırken şu an her şey orta gölgeler kapalıda bile 80-100 FPS alıyorum çok donmalar oluyor o yüzden 30 TL'yi geçmeyecek bir iyice soğutan termal macun önerisi istiyorum sevgili dostlar. 😄 (Not: Arada çok fark varsa taş çatlasın 50 lira verebilirim maksimum öğrenci olduğum için para vermek beni çok üzüyor.)

Son düzenleme:
Bunu almanı öneririm. Aynı ürünü aldım ve çok memnunum.
Daha önce Cooler Master Mastergel Maker Nano R2 kullanmıştım, ancak Arctic MX4 daha performanslı çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Burada karşılaştırma videosu buldum. Çoğunun değerleri yakın aslında kararı siz verirsiniz. 5 liralık macunlarında ne kadar işe yaradığını görmüş olursunuz.

Kalpten gitmezsen;
Arctic MX-4 Termal Macun 4 gr Fiyatı - Taksit Seçenekleri

bu ürün pahalı ama bir o kadar da kalitelidir. Öneririm.

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Beyaz renk olması biraz düşündürdü açıkçası çok anlamıyorum. 15 liraya gri renkli olanlar falan var. Gri olması daha iyi iletken demek anlamına gelir mi? Yoksa bu beyaz olan da aynı işlevi mi görmekte?

Benim sorum daha genel olacak herkes bilgisayar modeli işlemci versiyonu vererek öneri istiyor. Bende i7 işlemci için öneri sormak istiyorum ancak, daha önemlisi termal macun alırken dizüstü veya masaüstü olması bir kriter midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı