Termal macun tavsiyesi

caseyyy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İşlemci
Ryzen 5 5600G
Merhabalar, biricik Gamepower'ın gönderdiği termal macun 3 ayda çıtır çıtır kuruduğu için işlemcim yük altında 85 derece civarında dolaşıyor.
60 TL civarında, tercihen W/mK değeri yüksek, fiyat/performans olan termal macun önerilerinizi bekliyorum. Farka değer ise bütçenin biraz üstüne çıkabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat bandında buna bakabilirsiniz.
Kargo parası ile birlikte 86-87TL'ye geliyor. Onun yerine bu da bakılabilir. Konu sahibine önerim bunu alman. Farkı hissedersin. Mükemmel macundur.

Anlamadım gitti arkadaş. 1W/mk yazan da "yüksek performanslı" 13W/mk yazan da, iki değerin arasında olan da. Değerlendirmelere baksam her biri piyasadaki en iyisi, neye göre güvenip alacağım gerçekten anlayamadım. Olmadı en son 15 liraya koca şırıngadaki macunlardan alacağım.

Anlamadım gitti arkadaş. 1W/mk yazan da "yüksek performanslı" 13W/mk yazan da, iki değerin arasında olan da. Değerlendirmelere baksam her biri piyasadaki en iyisi, neye göre güvenip alacağım gerçekten anlayamadım. Olmadı en son 15 liraya koca şırıngadaki macunlardan alacağım.
15 liraya koca şırıngadaki macunla işlemcinin selasını okursunuz hocam 1 ayda 😃. Bütçeyi çok zorlamayacaksanız TG-15 ya da MX-4'ü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı