Termal Macunu Temizleme Solüsyonu Önerisi

Rovildi

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz veya kullandığınız kaliteli bir işlemci yüzeyini temizleyebileceği bir alkol bazlı bir şey arıyorum. Nereden bulacağımı da bilmiyorum açıkçası.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Kaan Adem Denge

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer, Bursa , Türkiye
Termal macunu yeni alacaksan eğer termal macun paketinde de bulunabiliyor. Kullandığım markayı hatırlamıyorum ama içinden iki tane ıslak mendil gibi izopropil çıkmıştı.

Dr. Bıyık!

Hectopat
Makaleler
1
En etkilisi izopropil alkoldür. İnsan için toksiktir, teması kısıtlı tutun ve yutulmamasına özen gösterin. Bir peçeteye döküp yüzeyi basitçe temizleyebilirsiniz. Çok hızlı kurur.

Kaan Adem Denge

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer, Bursa , Türkiye
Biraz baktım kendi kullandığımdan ama bulamadım. Şu linkte ki gibi paketin arkasında ıslak mendil gibi paketler oluyor onlarda sanırım çeşitler var hepsi izopropil olmayabilir ama onları kullanabilirsin yine de.

curultie10

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz veya kullandığınız kaliteli bir işlemci yüzeyini temizleyebileceği bir alkol bazlı bir şey arıyorum. Nereden bulacağımı da bilmiyorum açıkçası.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Thermal grizzly yanında 2 adet mendille gelmişti. Kutudan çıkan o tarz bir mendil vs. varsa onu kullanmanı yoksa, saf alkol kullanmanı öneririm.

Yukarı