Termal pad önerisi

TophPlays

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ekran kartımın padlerini değiştireceğim. Forumlarda 2 mm pad öneriyorlar. Lakin kaliteli (Thermal Grizzly'i önermiş herkes) bir 2 mm Türkiye'de satış yapan sitelerde bulamadım. Gerçi Arctic'in 1.5 mm'sini de bulamadım. Amazon Germany'de var lakin kargo fiyatı da işin içine girince çok pahalıya geliyor. Önerebileceğiniz 2 mm bir termal pad var mı?

Bu işimi görecek midir? İletkenliği yüksek bir pad arıyorum.

Merhaba arkadaşlar,
Ekran kartımın padlerini değiştireceğim. Forumlarda 2 mm pad öneriyorlar. Lakin kaliteli (thermal Grizzly'i önermiş herkes) bir 2 mm Türkiye'de satış yapan sitelerde bulamadım. Gerçi Arctic'in 1.5 Mm'sini de bulamadım. Amazon Germany'de var lakin kargo fiyatı da işin içine girince çok pahalıya geliyor. Önerebileceğiniz 2 mm bir termal pad var mı?

Bu işimi görecek midir? İletkenliği yüksek bir pad arıyorum.

Yıllar önce bu tarz termal padleri laptop teknik serviste işlemciler üzerinde kullanıyorduk tabii kaliteleri farklı olabilir ama hemen hemen benzer ürünler çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama fark edilecek bir değişiklikte olacağını düşünmüyorum.

Süper taktik geliyor: Bundan iki tane üst üste yapıştırırsan 2mm olur.
Onu ben de düşündüm ama padlerin etkinliği vs gider mi? Etkili olurmu bilemedim

Pek güvenilir demiyorlar bu siteye :D

Elimde 5700XT var. Termal padlerini değiştireceğim de uygun bir pad arıyorum kaç saattir. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Geri
Yukarı