Terraria Çalışma Masası Kullanımı

İnteraktif bir kullanımı yok yani sağ tıklayınca craft açılıyor tarzı bir kullanım değil craft bench'lerin kullanımı. Esc'ye bastığınızda açılan envanterin sol alt kısmında craft eşyaları var. Bench'in yanına gittiğinizde oradaki seçeneklerin arttığını görebilirsiniz. Bu yapacağınız diğer bench'ler için de geçerli, örs veya farklı tip çalışma masaları gibi. Yanına yaklaştığınızda o bench'te üretilen şeyleri üretebiliyorsunuz.

İnteraktif bir kullanımı yok yani sağ tıklayınca craft açılıyor tarzı bir kullanım değil craft Bench'lerin kullanımı. ESC'ye bastığınızda açılan envanterin sol alt kısmında craft eşyaları var. Bench'in yanına gittiğinizde oradaki seçeneklerin arttığını görebilirsiniz. Bu yapacağınız diğer Bench'ler için de geçerli, örs veya farklı tip çalışma masaları gibi. Yanına yaklaştığınızda o Bench'te üretilen şeyleri üretebiliyorsunuz.

Teşekkürler sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben yeni başladım. Çalışma masası yaptım, koydum ama kullanamıyorum. Nasıl kullanabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ve bunun diğer videolarını izlemeni tavsiye ederim oyuna yeni başladıysan.

Yeni konular

Geri
Yukarı